Keď čítam, koľko ľudí na internete zhltlo tú verziu, že nejaká Remišova tým, že nezahlasovala za Sputnik zablokovala jeho nákup, tak mi zastavuje rozum.
Priatelia ešte raz:
1. O Sputniku nemusí vôbec vláda rokovať a môže vakcínu zaobstarať obyčajný Krajčí na vlastnú výnimku, tak ako Ivermektin. Len on to urobiť s Matovičom NECHCÚ. Oni to dali na vládu, len aby hodili Čierneho Petra tak ako v decembri na Sulíka, teraz na Remišovú.
2. Na vláde žiadne veto neexistuje, existuje len hlasovanie a keď bola Remišova proti tak nič to neznamená a jednoducho bola prehlasovaná. Preto je vláda kolektívny orgán, kde sa hlasuje väčšinovo a žiaden minister nemá moc svojím jedným hlasom zablokovať vládu ako celok.
Oni len podhodili Remišovú davu, aby ju trhali a im, ktorí tu cez svoje samovyrobené atómové bomby, ktoré nás vytiahli na prvú priečku úmrtnosti a spôsobili tisícky mŕtvych, dali pokoj. Ale treba uznať, že takto sa robí politika, len netreba im sadnúť na lep.
Ak naozaj tak veľmi Sputnik chcú a majú ho naozaj objednaný, môžu ísť aj dnes pre neho do Ruska. Problém je, že ho ani nechcú a nič objednané nemajú. Im išlo len o vyvolanie tejto debaty a ukazovanie prstom jeden na druhého. Takto sa štát v čase krízy riadiť nemôže.
Share This