Takto primitívne sa mení na Slovensku ústava. Takto sa prijímajú zákony na potláčanie práv ľudí. Dnes len vďaka Vašečkovi so Záborskou prešiel zákon, aby hladní chudobní ľudia za ukradnutý chlieb išli na 15 rokov do väzenia.
Kvôli tejto vláde máme zanesené nemocnice a infikovaných lekárov, pretože v nemocniciach porobili napriek výhradám odborníkov, Covid oddelenia a zamorili nimi celé nemocnice, namiesto toho, aby vyčlenili Covid nemocnice pre Covid pacientov. Každý vie, že infikovaných lekárov nechávali chodiť do práce, nerobili testy pacientom a nechali zamoriť lekárov. Mikas im to opäť vyhláškou umožnil, aby pozitívne testovaní chodili do práce. To, čo táto marionetka.vlády umožnila dnes vládnym poslancom. Máme ako jediná krajina na svete hygienika, čo prijíma vyhlášky, ktorými ohrozuje zdravie obyvateľstva. Okamžite by mal odstúpiť alebo byť odvolaný.
Dnešné hlasovanie o núdzovom stave bolo zneužitím zbabranej situácie okolo Covidu na mocenské ciele. Jední sa boja ulice, druhým sa zaľúbilo robiť kšefty napriamo bez súťaže a tretím oboje.
Share This