Keď námestníčka prokuratúry prišla pozitívne testovaná na Covid do práce priniesť spisy, aby nestála robota, premiér jej odkázal, že pôjde dole z hrušky a bude stíhaná za všeobecné ohrozenie nebezpečnou chorobou.
Keď sa poslanci opozície odmietli preukazovať modrým papierikom v parlamente, podpredseda Šeliga prehlásil, že „NIE SÚ NADLUDIA“ a vyhodil ich z parlamentu.
Deti mesiace nechodia do školy, lebo čo ak by niektoré bolo pozitívne aj keď sa vie, že deti sú na prejavy korony de facto imúnne.
Dnes keď koalícia potrebuje schváliť ústavný zákon o núdzovom stave, ktorý bude môcť platiť opakovane navždy, vydal im Mikas na počkanie ako ich marionetka, z ktorej urobili neobmedzeného vládcu vyhlášku, že ak ste vlastne vládny poslanec, môžete chodiť do práce aj keď ste pozitívny.
Tu neplatí, že pôjdu dole z hrušky, oni už môžu byť zrazu nadľudia. Keby toto urobil bežný človek, za akého sa pred voľbami marketingovo vydávali, dostal by každý človek basu natvrdo podľa zákone o núdzovom stave, ktorý schválili a podľa ktorého na 15 rokov posielajú do basy hladných ľudí, čo ukradnú chlieb.
Tu nevadí, že 150 poslancov sa nakazí a roznesú to opäť po celom štáte. Toto je dôkaz, že tu nejde o žiaden boj s koronou, ale o mocenské ovládnutie Slovenska pod zámienkou korony a o presadzovanie zákonov, ktoré by nikdy v demokratickom štáte neprešli.
Share This