Keď sa idete stretnúť s kráľovnou Alžbetou, je jednou z tabu tém počas debaty, vek. Dodnes sa protokolisti smejú z Gašparoviča, keď na stretnutí s kráľovnou jej medzi prvými vetami šplechol uznanie, ako vzhľadom na svoj vysoký vek dobré vyzerá. Na takýchto pochybeniach totiž je hosťovi jasné, že tá druhá strana nemá spôsoby.
Vo Francúzsku je u prezidenta Macrona tabu téma strihanie vlasov. Macron mal totiž veľký škandál. Na holiča ročne minul 62 000 eur. Francúzi ho obviňujú, že sa správa ako kráľ Ľudovit XIV. Na príborník minul napríklad 500 000 eur. Strihanie je preto vo Francúzsku pre Macrona extrémne nepríjemná vec, ktorá ho stála popularitu,.pretože sa ukázal byť ako sociálny netvor. Za 62000 sa strihal v čase kedy v uliciach pracujúci demonštrovali proti chudobe.
Keby sa Matovič elementárne pripravoval na návštevu, z ktorej sa dnes celé Slovensko smeje, chápal by asi aký dojem na Macrona musela táto plodná návšteva zanechať a ako jeho reči, že ho strihá jeho dieťa strápnili oboch, aj Macrona, ktorý to mohol najskôr pochopiť ako čistú provokáciu.
Share This