Progresívni liberáli spustili celoslovenskú kampaň „bezvyznania“, aby veriaci ľudia popreli svoju vieru v dotazníkoch. Viera patrí k prvkom identity a kultúry každého národa a v normálnom civilizovanom svete je tabu na ňu siahať a odhovárať, ako aj niekoho vytláčať na okraj len preto, lebo tento dar viery nemá.
Progresívny extrém vycítil, že medzi veriacimi je frustrácia z toho, ako ľahko sa pozatvárali kostoly a veľa veriacich nadobudla pocit, že inštitucionálna cirkev v konfrontácii s krízou pohorela. Túto emóciu chcú využiť, aby sa štatisticky Cirkev oslabila. Ak Vám niekto sľubuje, že ak sa neprihlásite k viere, bude viac peňazí na zdravotníctvo, tak klame. Jediné čo sa udeje je, že bude viac peňazí na ich projekty. Na dúhové dotácie, ktoré štedro financoval Pellegrini, na vytieranie nosov bez verejných obstarávaní, jednoducho na veci, ktoré budete platiť a budú financované z toho, že ste popreli vlastnú identitu, ale dane Vám nikto neznížil, aby Vám niečo zostalo z toho popretia.
Viera je viac ako biskupi. Viera je o tom, kým ste Vy. Preto sa nehanbite k viere priznať. Keby ste skúsili ktokoľvek z Vás spustiť kampaň proti iným ako to urobili liberáli proti veriacim, keby ste nabádali sexuálne menšiny, aby sa k svojej orientácii nehlásili, mali by ste na krku kriminál a facebook by Vám zrušil účet. Už len preto sa rád k viere priznám, aby chvost nemal pocit, že vrtí celým psom.
Share This